Декоративна штукатурка

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Порядок роботи:

Типи замовлень послуги декоративна штукатурка у нас:

* Чітко фіксованої вартості не існує. Загальна сума формується на основі вартості матеріалів і видів робіт. Точну ціну може визначити спеціаліст після замірів об'єкту і вибору матеріалів. Щоб глянути детальні таблиці цін, прогорніть сторінку до самого низу!

Матеріали:

Фото наших робіт:

Відповіді на популярні питання від клієнтів:

Так. Всі декоративні покриття можна протирати вологою ганчіркою, протирати забруднення слабким мильним розчином. Покриті воском чи лаками покриття можна відмивати із зусиллям, тому що створюється додаткова захисна плівка.

Ні. Матеріали зроблені з поліакрилатів та поліметакрілов, які розбавляються водою.При нанесенні вони не пахнуть і не виділяють шкідливих речовин, після висихання і повної полімеризації абсолютно безпечні. 

Так. Можна і в ванній, і на фасадах, і в сирих приміщеннях. За допомогою компонентів, що входять до складу штукатурок та захисних лаків, восків можна створити покриття, абсолютно захищене від води і зовнішніх суворих кліматичних умов.

Все буде залежати від обраної фактури і матеріалу. Більш гладкі покриття, такі наприклад, як мокрий шовк, вимагають ретельної підготовки, фактурні ж, навпаки, дозволяють заощадити на фінішних шарах шпаклівки і закрити невеликі нерівності стіни, але не варто думати, що декоративна штукатурка рівняє стіни.

Як відомо, в малярно-штукатурних роботах немає нічого неможливого, переробити та перефарбувати можна будь-які покриття, але із застосуванням мінімальних підготовчих заходів. До ремонту придатні всі покриття, правда штукатурки, вкриті воском або лаками, потребуватимуть додаткових зусиль.

Детальні таблиці цін:

Види декоративної штукатурки Ціна
Марсельський віск від 155 грн/м2
Сахара від 140 грн/м2
Марморіно від 150 грн/м2
Отточенто від 100 грн/м2
Ефект цегли від 250 грн/м2
Ефект корозії від 400 грн/м2
Ефект бетону від 200 грн/м2
Ефект скали від 250 грн/м2
Інші авторські ефекти від 200 грн/м2

 

© Усі права захищено 2021 

+38(097) 091-37-37