• slide
  • slide

Будівництво під ключ

Будуємо будинки і навіть більше. В Києві та Київській області.

Типи замовлень будівництва будинків у нас

Матеріали з яких ми будуємо:

Оберіть проект будинку

Безкоштовно під ключ

 
6 300 грн

Проект C253, 157м2

 
7 300 грн

Проект C008, 184м2

 
11 600 грн

Проект C244, 292м2

 
3500 грн

Проект C222, 126м2

Будівельник

Відповіді на популярні питання від клієнтів:

Термін будівництва будинку без обробки від 3 до 6 місяців. Будівництво під ключ займе від 6 до 12 місяців. Якщо будинок великий (від 300м2), то до 18 місяців.

Розробка проекту займає в середньому від 2-х тижнів до місяця. Проект для Вас ми розробимо безкоштовно за умови укладення договору на будівництво.

При розробці проекту для максимальної функціональності враховуються багато факторів: розташування будинку на ділянці, додаткові споруди (гараж, лазня і т.д.), освітленість сонцем житлових і нежитлових кімнат протягом дня, кількість мешканців, спосіб життя, захоплення і т.д.

На це питання відповісти однозначно складно, тому що технологій і матеріалів будівництва дуже багато. На вибір впливають такі чинники як: бюджет, призначення будинку (приміський або для постійного проживання), кліматичні умови, зовнішній вигляд і т.д. У більшості випадків в нашому регіоні використовують цеглу, керамоблок і піно / газоблок.

На всі будівельно-монтажні роботи ми даємо гарантію 5 років, що є невід'ємною умовою договору. Також у нас є тех.підтримка під час експлуатації будинку.

Контролю якості робіт ми приділяємо велику увагу. Крім виконроба, який має вищу будівельну освіту, контроль виконує інспектор технагляду. На всіх етапах будівництва ми виробляємо фото і відео фіксацію прихованих робіт, що дозволяє клієнту бути впевненим в якості робіт. Так само Ви можете запросити стороннього експерта або інженера для контролю якості робіт.

В нашій команді працюють тільки професійні будівельники з великим досвідом роботи: бетонники, муляри, покрівельники, електрики, сантехніки, будівельники.

Закупівлею будматеріалів, доставкою, розвантаженням і т.д займаємося ми. Попередньо узгоджуємо зразки з Вами. Ви можете закуповувати матеріал самі. 

Вартість робіт і матеріалів суворо фіксується в детальному кошторисі та прописується в договорі. Кошторисний розрахунок проводиться відповідно до проекту.

Як ми працюємо:

Щоб скористатися послугами компанії DZUBAK, вам необхідно зв'язатися з нами за номером +380 (97) 091-37-37. Ми узгодимо час, для зустрічі з вами і виїзду нашого фахівця на об'єкт. На підставі отриманих відомостей і переданих нам копій будівельних креслень (та іншої будівельної документації) проводиться фінансовий розрахунок будівельних робіт. Після цього починається процес узгодження умов і підписання договору. Уклавши договір, ми приступаємо до будівництва об'єкта. Завершальним етапом наших взаємин є підписання остаточного акту виконаних робіт після приймання побудованого об'єкта.

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png

Ціни:

Матеріал стін Під оздоблення (фундамент, стіни, перегородки, покрівля) 
без матеріалів
Під ключ
Цегла від 75 $/м2 договірна
Керамзітобетонні блоки від 67 $/м2 договірна
Газосилікатні блоки від 67 $/м2 договірна

© Усі права захищено 2021 

+38(097) 091-37-37