Як не стати жертвою будівельних аферистів?

24 груд. 2018 р.

Погані будинки

На жаль, виявити недобросовісного підрядника перед початком співробітництва дуже непросто, тому що факт обману відбувається вже в процесі виконання робіт. Але замовник завжди може розірвати контракт з будівельною компанією, якщо з її боку будуть відбуватись явні порушення. Фахівці будівельної компанії «Dzubak» (м. Київ) підготувалидляваскількаціннихпорад,якідопоможутьшвидковиявитиціпорушення і уникнути фінансових втрат в майбутньому.

Порада перша – проаналізуйте ринок будівельних матеріалів

Завищення цін на будівельніматеріаливкошторисі–найбільшпоширенийвидобману, яким користуються будівельні компанії аферисти. Часто в цій схемі замішані навіть самі постачальники. Для того щоб вберегтись від такого обману займіться питанням закупівлі самостійно. Якщо у вас немає можливості або часу на самостійний контроль закупівель, ви можете скористатись послугами незалежного кошторисника, який проведе аналіз цін за невелику плату.

Порада друга – перевірте чи всі необхідні роботи вказані у кошторисі

Будівництво – це доволі складний технологічний процес, який включає багато підготовчих та інших етапів. Звичайно, людині безвідповіднихзнаньскладновиявити, чи всі необхідні види робіт вказані у кошторисі, і цим часто користуються недобросовісні підрядники. Вони просто додають незаплановані роботи уже в процесі будівництва і ставлять замовника перед фактом. Щоб вберегтись відподібногообману, потрібно, як і у випадку із закупівлею матеріалів, проконсультуватись у незалежного фахівця.

Порада третя – вибирайте підрядника, який пропонує закритий кошторис

Закритий кошторис передбачає фіксовану ціну на всі роботи та матеріали, яка не буде змінюватись протягом усього будівництва. Іншими словами це можна назвати будівництвом «під ключ». При умові такої співпраці ви підписуєте контракт на конкретну суму, і в процесі реалізації проекту більше не витрачаєте ніякихдодаткових коштів.

Перед тим як укладати договір з тією чи іншою компанією пам’ятайте, що завжди є вибір – поспіх у цьому питанні це ваш ворог. Проведіть моніторинг ринку, розгляньте пропозиції від декількох компаній, уважно проаналізуйте ціни та строки. Вивчіть відгуки клієнтів і запросіть інформацію про вже реалізовані проекти цих компаній.

Поділитися:

Останні пости

Стіни з піноблоків – вибір оптимальної товщини

Цілком зрозуміло, що зі збільшенням товщини стінки зменшується втрата…

Планування заміських будинків

Заміський будинок – це найкраще місце для сімейного дозвілля і…

Неписані закони будівництва – аксіоми від досвідчених будівельників

Будівництво будь-якого об’єкту – це довготривалий процес, який охоплює…

Як не стати жертвою будівельних аферистів?

На жаль, виявити недобросовісного підрядника перед початком…

Будівництво заміського будинку – з чого почати

Дехто віддає перевагу купівлі вже готових заміських будинків,…

© Усі права захищено 2021 

+38(097) 091-37-37