Чому монолітний фундамент найбільш вигідний

5 лист. 2018 р.

 

Існує багато видів фундаментів, але досвід показує, що найбільшвигіднимваріантомє саме монолітна фундаментна плита. Для порівняння розглянемо кілька найбільш популярних видів фундаменту, які використовуються найчастіше, а саме:

  • пальовий;
  • стрічковий;
  • монолітний.

Пальовий фундамент

Пальовий фундамент – це система залізобетонних стержнів, які встановлюються під опорними стінами. При монтажі нижня частина групи стержнівзаглиблюєтьсявґрунт, а верхня об’єднується ростверком, або спеціальними балками. Найбільш доцільним використання пальового фундаменту буде в місцях де слабкий грунт і можливі зсуви.

Такий вид фундаменту використовується виключно для будівництва легких каркасних будинків, через те що він не розрахований на великі навантаження. Крім цього, зведення такого фундаменту потребує дуже точного розрахунку, і значних фінансових витрат, тому використовується пальовий фундамент тільки у крайніх випадках.

пальовий фундамент.jpg

Стрічковий фундамент

Технологія стрічкового фундаменту полягає у зведенні залізобетонної цільної основи по всьому периметру несучих стін будинку. В більшості випадків цей тип фундаменту використовується якщо в проекті будівлі передбачений цокольний поверх – зводиться висока основа, яка одночасно виконує функцію і фундаменту і стін підвалу.

Стрічковий фундамент, як і монолітний, розрахований на дуже великі навантаження, але є більш дорогим, і на його будівництво потрібно багато часу (в середньому зведення такого фундаменту займає 1,5-2 місяці). Крім того, облаштування такого фундаменту це дуже складний і кропіткий процес.

стрічковий фундамнт.jpg

Монолітна плита

Монолітний або «плаваючий» фундамент – це найбільш популярний вид фундаменту, який підходить для будь-яких типів ґрунту. По конструкції він являє собою ребристу цільну плиту із залізобетону. Монтаж монолітної плити не займає багато часу (2-3 тижні), а за ціною такий фундамент обійдеться замовнику в рази дешевше, ніж стрічковий або пальовий.

монолитний фундамент.jpeg

Зведення фундаменту – це найголовніший етап будівництва. Від того наскільки якісно будуть виконані роботи залежить надійність всієї будівлі, тому слід довіряти тільки фахівцям з відповідним досвідом робіт. Спеціалісти будівельної компанії «Dzubak» (м. Київ) допоможуть розробити проект монолітного фундаменту з усіма відповідними розрахунками, і забезпечатьякіснейого зведення в мінімальні строки.

Поділитися:

Останні пости

Стіни з піноблоків – вибір оптимальної товщини

Цілком зрозуміло, що зі збільшенням товщини стінки зменшується втрата…

Планування заміських будинків

Заміський будинок – це найкраще місце для сімейного дозвілля і…

Неписані закони будівництва – аксіоми від досвідчених будівельників

Будівництво будь-якого об’єкту – це довготривалий процес, який охоплює…

Як не стати жертвою будівельних аферистів?

На жаль, виявити недобросовісного підрядника перед початком…

Будівництво заміського будинку – з чого почати

Дехто віддає перевагу купівлі вже готових заміських будинків,…

© Усі права захищено 2021 

+38(097) 091-37-37